Łazienki,

Łazienka to miejsce w domu, w którym spędzamy sporo czasu. To przecież właśnie tam możemy się odświeżyć po ciężkim dniu w pracy, zrelaksować w wannie pełnej gorącej wody czy też eksperymentować z nową fryzurą. Jednak, by takie komfortowe i funkcjonalne użytkowanie łazienki było możliwe – trzeba zadbać o urządzenie tego pomieszczenia od samych podstaw.

WiśniewskiDesign – tym się zajmujemy. To dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom do Państwa dyspozycji trafi łazienka będąca synonimem luksusu, elegancji i czystości.

Jak to robimy?

-Zajmujemy się kompleksowa zabudową, wraz z wszelkimi koniecznymi przeróbkami (elektryczne, hydrauliczne). Montaż armatury również leży w naszej gestii. WiśniewskiDesign tworzy łazienki, które można z łatwością utrzymać w czystości. Nie będzie też problemu z serwisem czy też wymianą urządzeń tam się znajdujących. Zadbamy także o odpowiednią izolację przeciwwilgociową i wyrównanie łazienkowych ścian i posadzek.Na zyczenie klienta przygotujemy wizualizacje pomieszczenia. Nie zapominamy również o specjalnych potrzebach osób starszych oraz niepełnosprawnych – na życzenie dostosowując projekty tak, by były jak najbardziej dostosowane do indywidualnych wymagań.

Pragną Państwo łazienki o naprawdę wyjątkowym stylu?

-Nasza propozycja to skorzystanie z wysokiej klasy materiałów, takich jak wielkoformatowe płytki, gres, glazura, granit, marmur czy inne kamienie naturalne. WiśniewskiDesign zajmie się wszystkim – doradzimy, który materiał będzie odpowiedzią na Państwa potrzeby, sprowadzimy go dla Państwa  i ułożymy zgodnie z Państwa życzeniami.
Galeria

Łazienki

Łazienki

Łazienka to miejsce w domu,
w którym spędzamy sporo czasu...

ZOBACZ WIĘCEJ
Tarasy

Tarasy

Marzy się Państwu taras
z prawdziwego zdarzenia?

ZOBACZ WIĘCEJ
Posadzki

Posadzki

Komfort zaczyna się od podstaw, a podstawą
wygodnego i funkcjonalnego domu jest solidna posadzka

ZOBACZ WIĘCEJ
Elewacje

Elewacje

Elewacja to wizytówka budynku.
Tutaj nie można pozwolić sobie na bylejakość.

ZOBACZ WIĘCEJ

ul. Karpacka 260a
43-316 Bielsko-Biała
e-mail: info@wisniewskidesign.pl
 

Biuro

Ewa
733 004 143
info@wisniewskidesign.pl

www.royaltiles.co.uk

 

Projektanci

Katarzyna
731 053 033
projekty@wisniewskidesign.pl

www.royaltiles.co.uk

Nadzór techniczny

Piotr
736 339 087
piotrek@wisniewskidesign.pl

www.royaltiles.co.uk

Wyceny

Damian
733 004 143
damian@wisniewskidesign.pl

www.royaltiles.co.uk

 

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron